Вікіпедія Fortnite

Fortnite — відеогра жанру тактико-стратегічного шутера від третьої особи з елементами виживання та будівництва, розроблена Epic Games та People Can Fly. Гра доступна на різних платформах, де надає різні режими. Fortnite: Save the World з Fortnite Battle Royale були видані в серпні 2017 року Розробка

Розробка

Вперше Fortnite було анонсовано на врученні нагород Video Game Awards 2011, де Кліфф Блежинський презентував її перший трейлер. Гра описувалася як схожа на Gears of War 3 з новим візуальним стилем та елементами будівництва фортифікацій та tower defense.

Закрите альфа-тестування стартувало в квітні 2014 року. Повідомлялося про RPG-систему розвитку персонажів та здобуття трофеїв за зразком Diablo. Гра розроблялася для ПК на основі рушія Unreal Engine 4 . У грудні 2014 та березні 2015 відповідно відбулися старти двох хвиль відкритого альфа-тестування. В червні було анонсовано вихід Fortnite для Mac і розпочалося закрите бета-тестування.

Fortnite стала доступною для завантаження на Windows, Mac, Xbox One і Playstation 4 21 липня 2017 року для тих, хто оформив її попереднє замовлення та 25 липня для решти. Режим Battle Royale став безкоштовним 26 вересня 2017 року.

На даний момен Fortnite доступний для Windows, macOS, PlayStation 4, Xbox One, а також Nintendo Switch, iOS і Android.

Продажі

26 липня 2017 року був анонсований, що вже продано більше 500,000 попередніх замовлень гри. 18 серпня 2017 року Epic підтвердили, що кількість гравців в Fortnite досягло більше мільйона чоловік У вересні 2018 року розробники з Epic Games повідомили, що в гру Fortnite щомісяця грає 78,3 млн осіб